WEB SİTESİNE ÖZEL 600₺ VE ÜZERİNDE ÜCRETSİZ KARGO WEB SİTESİNE ÖZEL 600₺ VE ÜZERİNDE ÜCRETSİZ KARGO WEB SİTESİNE ÖZEL 600₺ VE ÜZERİNDE ÜCRETSİZ KARGO WEB SİTESİNE ÖZEL 600₺ VE ÜZERİNDE ÜCRETSİZ KARGO
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Şortlu Takım

Şortlu Takım

 

Son yıllarda, kadın kıyafet modasında rahat ürünler olarak değerlendirilen ürünler çok daha sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle eşofman ve benzeri ürünler arasında karşımıza çıkan takım ve şortlu takım ürünleri kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Şortlu Takım Modelleri

 

Şortlu Takım modellerinde genellikle basic olarak adlandırılan ürünler, karşımıza çıkmaktadır. Gündelik kıyafetler arasında özellikle sıcak aylarda daha fazla tercih edilen bu modeller ev içinde de ev kıyafeti olarak rahatlıkla kullanıla bilmektedir. Renk özellikleri açısından genellikle koyu renkler ya da griyi ve benzeri renk aralıklarının kullanılıyor olması bu ürünlerin yıkanması, gün içerisinde kullanılması ve benzeri gibi konularda rahatlık sunar. Şortlu Takım modelleri bu konuda hem basic bir tasarım ve kesim özelliklerine sahip olduğu gibi aynı zamanda da dışarı kıyafeti olarak da tercih edilebilir.

 

Şortlu Takım Çeşitleri

 

Şortlu Takımlar genellikle penye ya da pamuklu kumaş ürünlerinden üretilmektedir. Dolayısı ile Şortlu Takımları değerlendirirken bahse konu olan bu takımları hemen her yerde kullanabileceğinizi, kullanırken de rahat bir deneyim elde edeceğinizi unutmamalısınız.

 

Şortlu Takım Fiyatları

 

Gündelik yaşam tarzında kullanılan kıyafetlerin ya da takımların, fiyat olarak uygulandığı aralık aslında son derece bütçe dostu olarak değerlendirilebilir. Genellikle gündelik kullanımda tercih edilecek olan kıyafetlerin fiyat ve performans kriterleri ele alındığında bu takımların uzun süreli olarak kullanılabilmesi, kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık ortaya çıkarmaması ve aynı zamanda kaliteli bir kullanıcı deneyimini ortaya çıkması beklenmektedir. Dolayısıyla ister penye ya da Pamuklu kumaştan üretilen şortlu takım olsun isterse de saten kumaştan bu ürünleri tercih ettiğiniz zaman kumaş özelliğinden kaynaklı olarak farklı fiyat aralıklara ile karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla ister dışarı kıyafetleri olarak isterse de ev kıyafetler olarak tercih ediliyor olsun fark etmeksizin şortlu takım ürünlerinde maksimum performans elde edebileceğinizi dikkate almanız tavsiye edilir.

 

Saten Şortlu Takım Nasıl Yıkanır?

 

Genel olarak bazı kıyafetlerin kumaş özelliklerinden kaynaklı olarak temizlenmesi ve yıkanması konusu dikkatli olunması gereken bir durum olarak karşımıza çıkar. Çünkü bazı kumaşlar belirli özellikler ve ısı derecesinde yıkandığı takdirde, ürünün kumaş kalitesi uzun süre boyunca devam edecektir. Ancak uygulanmaması gereken bazısı dereceleri, deterjan uygulamaları ya da benzeri gibi konular nedeniyle yapılan yanlışlardan kaynaklı olarak ürünlerde deforme ya da çabuk yıpranma gibi sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu durumda saten kumaşlı Şortlu Takımların yıkanması için, ürün etiketinde sizlere sunulan yönerge ve tavsiyeleri dikkate almanız önerilir. Bu yıkama önerilerinde ise hassas yıkama özellikli programlarda maksimum 30 derecede ürünleri yıkamanız önemle tavsiye edilir.

 

Saten Şortlu Takım Büyük Beden İçin Uygun mudur?

 

Genel olarak rahat bir kullanıcı deneyimi sunan gündelik kıyafetler ve Şortlu Takım ürünleri, kilo açısından hemen her kilo ve beden aralığındaki kadınlara uygundur. Büyük beden kıyafetlerde kullanılan beden ölçüleri ve kıyafet ölçülerine uygun olan bahse konu olan Şortlu Takımlarda oversize kesimi ve rahat tasarımı ile beraber gündelik kullanımda hem kolay bir kombin hem de his olarak rahat bir sonuç ortaya çıkartmaktadır. Kısacası, büyük beden ya da normal beden tekstil ürünleri arasında her kadının gözü kapalı tercih edebileceği şort takımlarında, verdiğiniz paranın sonuna kadar kaliteye dönüştüğünü hemen yaşayabilirsiniz. Son yıllarda karşımıza çıkan ve kadın kıyafetlerinde ön planda olan geniş kesim modeller, hayatımızın her alanında çok daha fazla artarak yer alacağa da benzemektedir.

Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?